O mnie

Kim jestem?

Cześć, mam na imię Magda. Uwielbiam smaczne jedzenie, kreować zdrowe dania. To moja pasja 🙂 . Zdrowiem zaczęłam się interesować gdy urodziłam moje drugie dziecko…szybko okazało się, że jest uczulony niemalże na wszystko. Od tego czasu rozpoczęłam edukację żywieniową. Eliminując z diety produkty uczulające moje dziecko, przerabiałam wszystkie diety po kolei jako karmiąca mama. Przeszłam długą drogę wyrzeczeń, jednocześnie wkładając mnóstwo energii w twórczość zdrowych i kompletnych posiłków bez alergenów, które doprowadzały do choroby moje dziecko. Przez 3 lata byliśmy z całą rodziną na diecie bez glutenu, wegańskiej i bez cukru 🙂 .

Gdzieś po drodze otworzyłam własną piekarnię – cukiernię, zostałam producentem BIO certyfikowanych chlebów i ciastek. Na codzień produkowaliśmy tort, ciasta, chleby bez glutenu, bez cukru, wegańskie i nie tylko. Świetne doświadczenie i przygoda, żadna szkoła czy studia nie dałyby mi tego co działalność “ na żywo “ 🙂

Blog Really Tasty Kitchen jest poświęcony mojej pasji , znajdziesz tu wiele inspiracji na zdrowe dania, które będą bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny. Pokażę Ci jak można smacznie gotować nawet gdy z diety musisz wyeliminować różne produkty oraz jak w naturalny sposób doprowadzić organizm do równowagi.
Bądź ze mną na bieżąco, lajkuj, komentuj proszę – da mi to siłę napędową do tworzenia, rozwoju oraz działania. Obiecuję, że będzie smacznie i zdrowo 🙂 .

Gorąco ściskam, Magda !

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnego przepisu!

Group category 380074

Sprawdź skrzynkę i pobierz tam eBook.